:: O ZESPOLE :: · :: PROFIL NA FACEBOOKU :: · :: NAGRANIA :: · :: VIDEOFILMOWANIE :: · :: KONTAKT ::
Licznik odwiedzających

Kalendarz

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Odwiedź nasz profil

Odwiedź Nasz Profil na PlanujemyWesele.pl
W razie pytań napisz do nas
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
O Zespole
Jesteśmy czteroosobowym zespołem z Żuromina, miasteczka w województwie mazowieckim. Gramy na takich uroczystościach jak: wesela, bale, studniówki, festyny, prymicje, koncerty okolicznościowe itp. W naszym repertuarze znajdziecie państwo utwory muzyczne zarówno dla młodszego jak i starszego pokolenia. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz sprzęt i instrumenty muzyczne. Największe zadowolenie i satysfakcję przynoszą nam przede wszystkim udane imprezy oraz zachwyceni goście.

Skład zespołu:

Marek (gitara basowa, wokal) - Założyciel i manager zespołu, z wieloletnim doświadczeniem muzycznym. W swojej karierze muzycznej grał w wielu zespołach na takich instrumentach jak : instr. klawiszowe, gitara basowa, gitara elektryczna.

Marcin (instr. klawiszowe, akordeon, wokal) – Przygodę muzyczną rozpoczął w ognisku muzycznym działającym w Żuromińskim Centrum Kultury, do którego uczęszczał w latach 2002-2007 ucząc się gry na akordeonie i pianinie. Przez wiele lat wraz z siostrami zakonnymi prowadził parafialną scholę dziecięcą. Brał udział w licznych warsztatach muzycznych. W roku 2014 ukończył diecezjalne studium organistowskie w Płocku. Obecnie studiuje w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Michał (instr. klawiszowe, akordeon, saksofon, wokal) - W latach 2002 - 2007 uczył się gry na pianinie i akordeonie w ognisku muzycznym działającym w Żuromińskim Centrum Kultury. Wodzirej zespołu.

Łukasz (Instrumenty perkusyjne) - Przygodę z perkusją rozpoczął w 2006 roku. Posiada doświadczenie studyjne nagraniowe oraz liczne występy plenerowe, klubowe i telewizyjne. Jest również nauczycielem gry na perkusji w Płocku, Bydgoszczy i okolicach. Magister sztuki, Absolwent Wydziału Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Grał również w zespołach Rotten Bark, Julity Fabiszewskiej (JULA), obecnie również perkusista duetu elektronicznego STONKATANK.

GRAMY WYŁĄCZNIE NA ŻYWO !!! Do zobaczenia :)

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie